Akrep Erkeği Kova Kadını Burç Uyumu… Kova Kadını İle Akrep Erkeği Nasıl Anlaşır?

  • Post author:
  • Post category:Haberler
Akrep Erkeği Kova Kadını Burç Uyumu... Kova Kadını İle Akrep Erkeği Nasıl Anlaşır?

Akrep Erkeği Kova Kadını Burç Uyumu…

Akrep erkeği ve kova kadınının birlikteliği hava ve su elementinin birlikte olması demektir. Uzun soluklu bir ilişkinin ortaya çıkması için iki tarafın da üstün çaba göstermesi gerekmektedir. Akrep erkeklerinin ruhsal zekaları ağır basarken kova kadınlarının ise sayısal zekaları ağır basar. Bu nedenle ilişkide uyumun yakalanması zordur çünkü ilişki içinde hem sosyal hayat hem de iletişim sorunları ortaya çıkabilir.

Akrep erkeğinin karizmatik ve gizemli halleri kova burcunu etkiler. Kova kadını ise sıra dışı halleri ve pratik zekası ile akrep erkeğini etkilemeyi başarır fakat sonrasında anlaşmaları için isteklerini doğru anlamaları önemlidir.

Kova Kadını İle Akrep Erkeği Nasıl Anlaşır?

Kova burcu ve akrep burcunun ilişkisini evlilik ile sonuçlandırması çok zordur. Eğer eksiklerini tamamlamayı başarırlarsa elbette ilişkileri evlilikle sonuçlanabilir fakat bunun birbirlerini olduğu gibi kabul etmeleri gerekir. Bu ilişkideki aşk ve sevgi zamanla yerini güven ve huzura bırakabilir. Çünkü iki taraf da aşkını tutkulu yaşayan değildir.

Aralarındaki güven ve sadakat devam ettiği sürece birliktelikleri devam edebilir. İkili arasındaki cinsel uyum daha çok akrep erkeği sayesinde olur. Çünkü kova kadını için tensel uyum çok önemli değilken akrep erkekleri için cinsellik önemlidir.

Akrep Erkeği Özellikleri Nelerdir?

Deyim yerindeyse akrep erkeklerinde şeytan tüyü olduğunu söylemek mümkündür. Çünkü akrep erkekleri hiçbir şey yapmasalar bile her ortamda sevilir ve saygı duyulurlar. Her ne kadar hiçbir şeyle ilgilenmiyormuş gibi gözükseler de her şey hakkında fikirleri vardır ve her şeyi bilirler. Çekici bir karakterleri olduğu gibi dış görünüşleri de oldukça çekicidir.

Yalana ve güvensizliğe hayatlarında yer olmayan akrep erkekleri karşı cinste de en çok sadakate dikkat eder. Güvenmediği ve şüphe duyduğu kimsenin yanında duramayan akrep erkekleri böyle kişilerle arkadaşlık da kuramazlar. Algı yeteneği gelişmiş olan akrep erkeklerinin iletişim kurma yetileri de gelişmiştir. Sezgileri sayesinde doğru karar verirler ve genelde iç sesleri kendilerine yardımcı olur.

Kova Kadını Özellikleri Nelerdir?

Zeki bir yapısı olan kova kadını dışa dönük ve arkadaş canlısı olarak da bilinir. Bu nedenle kova kadınının genelde çevresinde çok insan vardır. Ayrıca eğlenceli ve neşeli olmasından dolayı kova kadınlarının aranan arkadaş tipi olduğu da söylenebilir. Kova burcu kadınının yanında sıkılmak neredeyse imkansızdır. Kova burcu kadınları çoğunlukla mantıklarıyla hareket ederler ve kendi doğrularından da aslan vazgeçmezler.

Herkesi dinleseler de yine en sonunda kendi bildiklerini yaparlar ve kararı kendi doğruları ile alırlar. Kendisine hiçbir şekilde karışılmasını istemeyen kova kadınları kimseye karışmazlar. Doğal olmayı seven kova kadını genelde doğallığı ile ön plandadır ve karşısındakini de samimi ve doğal davranışları ile etkiler.