Emre Tuna, Farmasi’nin yurt dışında yeni pazarlara büyük yatırımlar yaptığını açıkladı

  • Post author:
  • Post category:Haberler
Emre Tuna, Farmasi’nin yurt dışında yeni pazarlara büyük yatırımlar yaptığını açıkladı

Emre Tuna, “Hem ülke ekonomimize katkı hem de marka prestijimiz için daha fazla ülkede yer alacağız”

Farmasi dünyada 29 ülkede hizmet veren ve girdiği her pazarda öncü olmaya özen gösteren markalardan biri. Markamızı daha fazla ülkede görmek, ülkemizi başka ülkelerde de temsil etmek istiyoruz, diyen Farmasi Kkozmetik’ğin kurucusu Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk doktorlarından Dr. Cevdet Tuna’nın torunu ve Tuna Ailesi’nin üçüncü kuşak temsilcisi Türkiye’nin Yönetim Kurulu Üyesi Emre Tuna, “Ülke ekonomimiz için, marka prestijimiz için büyük adımlar atıyoruz. . 2023 yılı için İspanya, Portekiz, Kolombiya, Peru, Ekvator pazarına giriş yapacağız ve Miami’de yeni Kuzey Amerika Yönetim tesislerimizi açmaya hazırlanıyoruz. Ayrıca gözümüz Asya’da yeni dönemde hedefimiz Güney Kore’de de hizmet vermeye başlamak” şeklinde konuştu.

“Ürettiğimiz ürünler için bağımsız uluslararası kurumlardan sertifika alıyoruz”

Farmasi sağlıklı ve kaliteli geniş ürün portföyü ve kazançlı iş fırsatı ile herkesin hayatına ve hayallerine dokunabilen bir marka böyle bir markanın üçüncü kuşak temsilcisi olmaktan gurur duyuyorum diyen Farmasi’nin Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi Emre Tuna, “Dünyanın en prestijli doğrudan satış ödüllerinde ilk 30 firma arasına girdik, şimdiki hedefimiz ise ilk 20’ye girmek.

Rusya – Ukrayna arasındaki savaş, salgın hastalıklar, ekonomiyi etkileyen her faktöre rağmen doğrudan satış sistemimiz çok başarılı ilerliyor ve ilerlemeye devam edecek. Özellikle kadınların ilk tercihlerinden biri olmamız ve buna artı olarak satış yaparak ev ekonomilerine katkıda bulunabildikleri için gücümüze güç katmaya devam ediyoruz.

2 bini aşkın ürün çeşidimizle, 2 bin çalışanımızla, 100 bin metrekare büyüklüğü olan tesisimizde yıllık 500 milyon üretim kapasitemizle hizmet veriyoruz. Farmasi’nin tesislerinde Türkiye’nin en gelişmiş gıda takviyesi tesislerinden birini kurduk. Tüm ürünlerimiz Dr. Cevdet Tuna’dan özel formüllü doğal bileşen kullanılarak üretiliyor. Üretimlerimizde önceliğimiz insan sağlığı, çevre dostu ürünler ve tabi ki son teknolojiye ayak uydurmak var. Güvenilirliğimizi artırmak için Farmasi laboratuvarlarında üretilen ürünlerimiz için bağımsız uluslararası kurumlardan sertifikalar alıyoruz” ifadelerini kullandı.

İlandır