Xiaomi şimdi de yeni güneş gözlükleri ile gündemde

  • Post author:
  • Post category:Haberler
Xiaomi şimdi de yeni güneş gözlükleri ile gündemde

Mijia Nylon Polarize Güneş Gözlükleri, O6 tabakalı lens teknolojisini kullanan naylon polarize lenslerle donatıldı. Bu teknoloji, %99,9 UV ışınlarını ve %99 polarize ışınlarını filtreleyerek gözleri güneş ışınlarının zararlı etkilerinden koruyor.

Ayrıca, bu lensler kontrastı ve görsel netliği artırıyor, çizilmeye karşı dayanıklı ve yansımayı önleyici özellikleri ile üstün optik performans sağlıyor. Hafif ve rahat bir kullanım sunuyor, zararlı UV ışınları, parlamalar ve polarize ışınlara karşı yeterli koruma sağlıyor.

Gözlüklerin çerçevesi 304H paslanmaz çelik ve TR90 malzemeden üretildi. Dayanıklı, esnek ve korozyona karşı korunumlu olan çerçeve, minimalist bir tasarıma sahip olan kenarsız bir model. Ayrıca, gözlüklerin arka çerçevesi kulakların etrafına rahatça oturacak şekilde tasarlandı.

Gözlükler siyah renkte mevcut olup kadın ve erkekler için uygun. Ürün uzun ömürlü olması için koruyucu bir kılıf ve temizleme bezi ile birlikte sunuluyor. Mijia Nylon Polarize Güneş Gözlükleri, Xiaomi’nin resmi web sitesi ve Çin’deki diğer online partner platformlarda 199 CNY (30 USD) fiyatla satışa sunuluyor.

Xiaomi, akıllı telefonlarıyla bilinse de, bu ürün Mijia markası altında çeşitli kategorilerde faaliyet gösteren markanın ürünlerinden biri. Şirket, birçok farklı ürünle tanınır, örneğin akıllı bir ayaklı fan, telsiz, Xiaomi akıllı klima, Xiaomi elektrikli scooter gibi birçok farklı ürün gamı Çinli şirketin farklı ürünlerinden sadece birkaçıdır. Xiaomi yeni güneş gözlüğü ile piyasayı sallayacak.