Yay Erkeği Koç Kadını Burç Uyumu… Koç Kadını İle Yay Erkeği Nasıl Anlaşır?

  • Post author:
  • Post category:Haberler

Yay Erkeği Koç Kadını Burç Uyumu… Koç Kadını İle Yay Erkeği Nasıl Anlaşır?

Yay Erkeği Koç Kadını Burç Uyumu... Koç Kadını İle Yay Erkeği Nasıl Anlaşır?

Ayrıca element grubu ve yönetici gezegen oldukça önemli unsurlar olarak dikkat çekmektedir. Her burç için açık ve net ifadeler olduğu bilinir. Böylelikle burçlar arasındaki uyumun seviyesini öğrenmek zor değildir. 

Yay ve Koç Burçlarının Arası Nasıldır? 

Yay ve Koç burcunun arası genel anlamda son derece iyidir. Bu iki burcun anlaşabilir seviyede olduklarını söylemek yanlış olmaz. Özellikle neşeli ve güzel bir birliktelik şansı elde eden iki burç olduklarınızla söyleyebiliriz. Bunda iki burcunda aynı element grubunda yer almaları önemli bir yer tutar. 

Yay Erkeği Koç Kadını Burç Uyumu 

Yay erkekleri genelde insancıl özellikleri olan keyifli bir burçtur. Özellikle çevrelerine neşe vermeyi çok severler. Ayrıca cesur davranışları birçok kişinin ilgisini çeker. Bunun yanında yay erkekleri iyimser ve sürekli aktif olmayı severler. Bu burcun yönetici gezegeni Jüpiter şeklinde bilinir. 

Koç kadınında en dikkat çeken özellik dürüst ve kararlı oluşlarıdır. Ayrıca kolay anlayan inançlı bir yapıları olduğunu söyleyebiliriz. Bunun yanında Koç kadını Mars gezegeni etkisindedir. 

Yay erkeği ve Koç kadını çok iyi geçinir desek de yine de sorunlar çıkabilir. Bunun için Yay erkeğinin biraz daha fedakar davranması gerekir.

Ayrıca Koç kadını sıradanlıktan hoşlanmaz. Bunun için Yay erkeği hareketli bir yaşam anlayışını seçebilir. Böylelikle iki burç için sorunsuz bir yaşamdan bahsetmek mümkün olur. 

Koç Kadını İle Yay Erkeği Nasıl Anlaşır?

Koç kadını yeniliklere açık olan bir yapıda olarak dikkat çekmektedir. Bu yenilikler maceraya açık olduklarını göstermektedir. Aynı şekilde Yay erkeği içinde yenilik peşinde olan cesur kişilikler demek mümkündür. Doğal olarak Koç kadını ve Yay erkeği arasında olumlu bir ilişki bulunur. 

Yay erkeği ve Koç kadını bir araya geldikleri zaman mutlu bir beraberliğe imza atarlar. Ayrıca bu birliktelik sonucunda çiftlerin yaşam enerjisi yükselecektir. Özellikle bu burçların aşk uyumu son derece yüksektir. Hatta %90 civarında bir uyum olduğunu görmekteyiz. Arkadaşlık içinde uyum oldukça iyidir. Fakat iş hayatında Yay erkeği ile Koç kadınının uyumu biraz zordur. 

Yay ve Koç Hangi Element Grubundalar?

Yay, Aslan ve Koç burcu ateş grubunda yer alırlar. Bundan dolayı ateş burçları benzer birçok özelliğe sahiptirler. Bundan dolayı Yay ve Koç burcu iyi derecede anlaşabilirler. Bunun yanında ateş burçları cesur ve enerji dolu bir karaktere sahiptirler.

Yay burcunun macera tutkusu Koç içinde geçerlidir. Yani maceraya açık olan iki burç olduklarını söyleyebiliriz.

Yay burcu kişileri özgürlüklerine düşkündürler. Koç burcu kişileri ise cesur ve girişimci olarak bilinirler. Bundan dolayı araları oldukça iyidir.

Yay Erkeği Kova Kadını Burç Uyumu... Kova Kadını İle Yay Erkeği Nasıl Anlaşır?

Yay Erkeği Kova Kadını Burç Uyumu… Kova Kadını İle Yay Erkeği Nasıl Anlaşır?