7 Mart Başak dolunayının burçlara etkileri… Dolunay hangi burcu nasıl etkileyecek?

  • Post author:
  • Post category:Haberler

7 Mart Başak dolunayının burçlara etkileri… Dolunay hangi burcu nasıl etkileyecek? – Burç

7 Mart Başak dolunayının burçlara etkileri... Dolunay hangi burcu nasıl etkileyecek?

Astrolojiyi yakından takip edenler tarafından 7 Mart Başak dolunayının etkileri merak ediliyor. Her ay meydana gelen dolunay olayı bu kez ikizler burcunda gerçekleşecek. Mart’ın 7’sinde 16 derece Başak burcunda bir dolunay meydana gelecek.  Başak burcunda gerçekleşecek dolunay, uzun bir süredir İkizler burcunda olan Mars ile sert bir açı yapıyor. 

7 Mart 2023’te Balık burcundaki Güneş ile Başak burcundaki Ay, karşıt açı oluşturacak ve bu tarihte dolunay, Başak burcunda gözlenecek. Dolunay, yeni ay evresinde başlangıcı yaşanan olay ve durumları doruk noktasına çıkarıyor. Bizi Başak burcunun etkisiyle günlük işler, rutinler, fiziksel sağlık ve düzen konusunda özenli olmaya teşvik ederken Balık burcunun etkisiyle ruhsal dengeye çağırıyor. Bu dönemde duygusal ihtiyaçlarınızı keşfetmek için fırsat yakalayabilirsiniz. Dolunayın gökyüzünde oluşturduğu aydınlanma gibi hayatınızda da sembolik bir aydınlanma yaşayabilir ve önemli bir eksikliğin farkına aniden varabilirsiniz.

7 MART DOLUNAYININ BURÇLARA ETKİLERİ

KOÇ BURCU

En çok sağlık, iş ve iletişim trafiği etkileri Yükselen Koç’lar tarafından hissedilecek. Bu dönemde yeni iş anlaşmaları yapabilir, yeni sağlık rutinlerine başlayabilir, işiniz ile ilgili iletişim trafiğiniz artabilir.

BOĞA BURCU

Çalışmaktan, sevdiğiniz insanlar için faydalı işler yapmaktan zevk duyabilirsiniz. İş vasıtasıyla tanıştığınız biriyle flört etmeye başlayabilirsiniz. Gönül ilişkilerinde arzularınız yerine gelebilir ve çocuklarınızla iletişiminiz başarılı biçimde ilerleyebilir.

İKİZLER BURCU

Aileniz ve yaşadığınız yer ile ilgili gündeme gelen bir değişiklik adına bazı yanılgılar ve yanlış anlaşılmalar oluşabilir. Bu dönemde yapılan tüm maddi ve manevi konularda çok dikkatli olmalı ve alacağınız kararların arka planını iyice araştırmalısınız.

YENGEÇ BURCU

Kimileri kardeş, kuzen ve yakın çevresi ile ilgili önemli gelişmeler yaşarken, kimi Yengeçler yuva konusu, ev değişikliği gibi konularla ilgilenebilir.

ASLAN BURCU

Yükselen Aslan’lar için finansal konular, sahip oldukları mallar ve para konuları ön planda olacak. Para konusunda sorumluluk almaları gereken, hesap yapmaları gereken bir dönemdeler.

BAŞAK BURCU

Hünerleriniz, dış görüntünüz ve kararlarınız bu süreçte çok konuşulabilir. İşe girebilir, terfi edebilirsiniz. Birlikte çalıştığınız, yaşadığınız kişiler ve görevlerinizde ayıklamalar yapabilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Aşktan yana şanslı olacağınız bir dönem. Finansal gücünüzü toparlarken ekstra bazı ödemelerle boğuşmak durumunda kalmayın. Akılcı ve mantıklı yatırımlar bu dönemde sizi güçlendirebilir.

AKREP BURCU

Gelir kaynaklarınız ve şansınızda bir yükselme söz konusu olacak. Arkadaşlarınız finansal başarınızda önemli rol oynayabilir.

YAY BURCU

Yükselen Yay için bu dönem kariyer ve başarı ön planda olacak. Kariyeriniz ile ilgili bazı konularda bitişler ve yeni başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Toplum önündeki etiketiniz, kimliğiniz ve bilinirliğiniz ile ilgili konular da gündemde.

OĞLAK BURCU

Hayatınızda bir dönem kapanabilir, emekli olabilir, dış görüntünüzü değiştirebilir, işinizi kapatabilir veya uzak bir şehre yerleşme kararı alabilirsiniz. Yüklerinizi ve yalnızlığınızı artık daha fazla göğüslemek yerine birileriyle paylaşmak isteyebilirsiniz.

KOVA BURCU

Kariyer planlamanızı bu döneme kadar doğru yaptıysanız güzel sonuçlar almanız an meselesi. Yepyeni bir kariyer yolculuğuna çıkıyor olabilirsiniz. Yeterli donanım ve bilgi içindeyseniz, kendinizi iyi bir başarıya hazırlıyor olacaksınız.

BALIK BURCU

İlişkiniz varsa bunu evliliğe taşımaya karar verebilirsiniz. Ayrıca sevgilinizle romantik bir seyahat yapmak gibi fikirler de gündeme gelebilir.

Dolunay tarihleri 2023!

Dolunay tarihleri 2023!