Aile Cihan kimdir? Aile dizisinde Cihan'ı Nejat İşler canlandırıyor! Nejat İşler kaç yaşında?

  • Post author:
  • Post category:Haberler
Aile Cihan kimdir? Aile dizisinde Cihan'ı Nejat İşler canlandırıyor! Nejat İşler kaç yaşında?

SHOW TV’de yayınlanan Aile dizisinin Cihan karakteri sorgulanıyor. Nejat İşler, Aile dizisi oyuncuları arasına katıldı. Aile dizisinde Cihan’ı canlandıran Nejat İşler birçok dizide rol almıştır. Peki ama Cihan kimdir?

Aile dizisinde Cihan kimdir?

Nejat İşler
CİHAN SOYKAN (NEJAT İŞLER)
Soykanların en büyük oğlu. Ailenin kara koyunu. Yaşanılan büyük bir olaydan sonra aileden kopmak zorunda kalır ve öfkeli, karanlık bir adama dönüşür. Soykanların tüm kirli işlerini Aslan’a devreder. Şimdilerde aileden uzak dursa da Aslan’la yolları kesişecektir.

Nejat İşler kimdir?

Genç tiyatrocu Nejat İşler,28 Şubat 1972 yılında İstanbul’un Eyüp semtinde bir işçi ailesinde doğdu. Bir ablası vardır. Feshane işçilerinden birinin torunu olan Nejat İşler, ilkokuldan sonra eğitimine Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nde devam etti. Ortamına alışamadığı yeni okulunda popüler olmak ve derslerinden kaçmak için okulun tiyatro koluna girdi. Kısa zamanda popüler olan Nejat İşler derslerini de boşluyordu. Liseyi bitirdikten sonra üniversiteye giremeyince, para kazanmak için çay partileri düzenlemeye başladı. Nejat’ın işleri umduğu gibi gitmeyince borca girdi. Borçlarını kapatabilmek için Mahmutpaşa’dan t-shirt alıp Teşvikiye’de bu t-shirtleri satma kararı aldı. Kış aylarında ise t-shirt yerine kitap, dergi ve plak sattı.

İki sene sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Fotoğraf bölümünü kazanan Nejat İşler iki yıllık olan bölümden askerlik için iyi olmadığını düşünerek vazgeçti.

On yıl kadar satış işleriyle uğraştıktan sonra Taksim’de dolaştığı (27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü) bir gün, bir tiyatro sahnesinde bedava gösterimde olan “Danton’un Ölümü” adlı eseri seyretti. “Ben niye bu işi yapmıyorum?” diye düşünen Nejat İşler, dayısının yanına gittiği Eskişehir’de konservatuar sınavına gitmeye karar verdi ve kazandı. İstanbul’a döndüğünde, ilanını gördüğü Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuar Bölümüne 1991 yılında başladı. 1995 yılında Mimar Sinan Üniversitesinin devlet konservatuar bölümünden mezun olana kadar devlet tiyatrosunda ve televizyon dizilerinde rol aldı.