Aktif Sohbet odaları aktif chat Siteleri

Aktif Sohbet odaları aktif chat


Aktif Sohbet odaları aktif chat herkesin istediği birşey aslında. Fakat kimilerinde aktiflik bir cinsel içerik. Aslında nazarımda  aktif olmak sohbet siteleri içinde canlı çalışan hareketli sohbeti muhabbeti bitmeyen demek.
Elbette insanların algı şekli nasılsa öyle algılıyor. Örneğin bir cinsel deneyim için buraya gelen şahıs aktif dendiği zaman o yönde algılar. Tamamen insanların anlayış ve algısına kalmış. Hani bir şeye ima edilince fikrim kötü değil derler ya iste tamda burada insanın zikri fikri mevzu söz konusu. Bilirmisiniz bilmiyorum. Harika bir yazı var şiir hatta. Bakın kısadan alıntılayayım size.
” Zamanımı harcadığım insanları izliyorum…
Emek verdiklerimi,
El uzattıklarımı,
Sarıldıklarımı,
Kucakladıklarımı,
Taşıdıklarımı,
Yaralarını sardıklarımı,
Sesleri olduklarımı izliyorum…
İnsanı oynayan yalancıları izliyorum…
Sonra tükenen uçup giden ömrüme bakıyorum….
Adaleti olmayan bir dünyanın ihanetleri içinde gecen gençliğime yanıyorum..!”
Aslında bu mısralarda öyle çok şey yazıyor ki.
Hadi bir alt başlıkta ele alım devamını.


AKTİF SOHBET ODALARI


Zamanımızı harcadığımız insanları izliyoruz. Zira hak edilip edilmeme söz konusu verilen değeri. İnsan değer vermediğine neden zaman harcasın değil mi?
Sohbet ederken o zamanın alasını ayırıyoruz. Emek veriyoruz bir chat sitesi içinde ama hak eden sunucu sahibi varmı?
El uzattıklarımız söz konusuna gelince kendi adıma konuşacağım. Bir çok insanı bil hassa hem cinslerimi burada masum gösterip harcamaya çalışanlar elinden çok kurtardım ama sonuç hüsran zira hep arkamdan is çevirdiler.
Sarıldıklarım, kucakladıklarım reel hayatıma renk katan sanalın bana verdiği en güzel insanlar iyiki onları burada tanımışım tek hak edenler diyebilirim.
Taşıdıklarım ve yaralarını sardıklarım söz konusu ise sanalda benden sonra herşeye mübah diyenler oldu. Ancak reel hayatıma aldıklarım hariç.
Sesleri olduklarım sanal sohbet siteleri içinde isyan edenler, yüzleri yanmış eşler, çaresizlikten buraya gelmiş olanlar ben hep izliyorum güzel bir izleyiciyim. 🙂
Aslında tüm mısralara kadir olan şeyler var bu alanda. Sizlere harika insanlar garantisi veremem.


AKTİF CHAT


Ben burada size şunun garantisini verebilirim ama. Kaliteli ortam, yeni dostluklar ve isteğiniz sıkıldığınız  her anda çıkabilme şansı. Bunun yanında istediğin her an bağlana bilme lüksü.
En önemlisi de şu aslında. Burasi aktif bir sohbet sitesi. Günün her saatinde online kullanıcıya sahip.
Aktif sohbet chat yapmak istiyorsanız adresimiz https://www.simasohbet.net sende bizimle sohbet et. 😉

Bir yanıt yazın