Gürcistan Chat Sohbet Siteleri

Gürcistan Sohbet odaları sadece Türkiye sohbet edenler tarafından aranmıyor. Komşu ülkemiz olan Gürcistan yada diğer komşu ülkelerimiz kullanıcıları tarafından da arama yapılmakta.
Farklı dillerde, farklı kültürlerde insanlar var burada. Her dilin kaybolan tarihini anımsatacak sohbetler oluşuyor. Örneğin bugün;
Türkçemiz konusu açıldı az evvel sabahın altısında sohbet kanalı içinde. Sevgili arkadaşımız öyle güzel latife ediyor ki güzel Türkçemiz sanki onun cümleleri ile şahlanıyor gibi geldi.
Şikâyeti var Dilimizin körelmesinden. Aslında haklı mı diye düşünürsek haklılık payı yüksek. Birincisi 78bin kelime içeren dilimizin biz insanlar çok az bir miktarını günlük hayatımızda kullanıyoruz.
Birde bunun yanında dilimizin çok yönlü bir dil olması var tabiki.
78bin kelimeden hergün sadece 400 kelimesi milyonlarca insan tarafından kullanılır halde. Genel kültür zayıflığı mı desek yoksa cahillik mi bilemedim.
Elbette Arapça dilinden ve Farsçadan dilimize gelen bir çok kelime var. Sadece bunlarlada kalmıyor.
Arapça 6467 kelime, Fransızca 5253 kelime, Farsça 1359 kelime, İngilizce 485 kelime, Rumca 400 kelime, Almanca 98 kelime, İtalyanca 89 kelime, Latince 78 kelime, Yunanca 48 kelimr, Rusça 44 kelime, İspanyolca 33 kelime Ermenice 24 kelime şeklinde devam ediyor. Bunlar örnek.

GÜRCİSTAN CHAT SİTELERİ

Evet sevgili kullanıcı ve okuyucular hal böyle oluncada. Bizde simasohbet ailesi olarak sizleri 78bin kelimemizi kullanmaya ve kaliteli vede elit kişilik oluşumuzu bu alanda göstermeye karar verdik.
Hangi ulustan komşu olursanız olun. Önemli olan bizimle tek yürek olabilmeniz bunuda görüyorum ki başara bilirsiniz.
Depremdi, afetti derken komşu ülkelerimizin bize destekleri aşikar. Gücümüzü artıran yardımsever komşularımız her alanda ses getiriyor.
Türk vatandaşlar ile chat sohbet yapmayı seven ve tercih eden herkese teşekkür ediyoruz. Herkesi burada görmek istiyoruz.
7/24 online sohbet sistemi kesintisiz bir şekilde hizmet veriyor. Bunun için sizden her hangi bir ücret talep etmiyor. Tamamen ücretsiz bir şekilde kolay erişim sağlıyorsunuz. Yeni yabancılarla tanışma sitesi huzurla sohbet etmenizi sağlıyor.
Kargaşa yok, güvensizlik hiç yok. Bir aile ortamı var burada. Sizide bu aile ortamımızın ferdi olarak görmek istiyoruz.

Yeni dostluklar belkide yeni aşklar burada sizinle doğsun.

GÜRCİSTAN SOHBET CHAT

O halde bir sonuca bağlayalım makalemizi. Her türlü cihazdan bağlanabilir, günün her saatinde istediğiniz  her an girebilir ve çıkabilirsiniz.
24 saat boyunca Online kullanıcıların olduğu bir ortam. Her cihaza uygun ve seçilmiş appletler sayesinde kesintisiz keyif süreceksiniz.
O halde hemen istediğiniz cihazdan www.simasohbet.net yazarak bağlanın chat yapmanın keyfine varın.

Bir yanıt yazın