Hava Durumu (15-03-2023)

  • Post author:
  • Post category:Haberler

Son Dakika – Hava Durumu (15-03-2023) – Meteoroloji uyardı! Bugün hava nasıl olacak?

Hava Durumu (15-03-2023)

Marmara Bölgesinde parçalı bulutlar görülüyor. Sıcaklık bölgede 10 ile 15 derece arasında ölçülüyor. Çarşamba günü Edirne dolaylarında yağış bekleniyor, Perşembe bölge geneline yayılıyor.

Ege Bölgesinde bulutlu bir hava var, iç kesimlerde yağış da bekleniyor. Sıcaklık İzmir’de 20, Muğla’da 14, Afyonkarahisar’da 14 derece ölçülüyor.

Akdeniz Bölgesinde kuvvetli sağanak yağışlar etkili oluyor. Sıcaklık Adana’da 21, Kahramanmaraş’ta 15, Hatay’da 18 derece ölçülüyor. Yağışların önümüzdeki günlerde de devam etmesi bekleniyor.

İç Anadolu Bölgesinin de geneli yağmurlu. Sıcaklık Ankara’da 15, doğu kesimlerde ise 12 ile 14 derece arasında seyrediyor.

Karadeniz Bölgesinde de hava yağmurlu. Sıcaklık Bolu’da 15, Samsun ve Trabzon’da 12 derece ölçülüyor. Yağış etki alanını daraltıyor.

Doğu Anadolu Bölgesinde de bulutlu ve yağışlı bir hava var. Bu yağışlar batı kentlerde kuvvetli şekilde görülecek. Sıcaklık Malatya ve Elazığ’da 15 derecelerde ölçülüyor, gece ise 8-10 derecelere düşüyor.

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin geneli kuvvetli sağanak yağışlı. Bölgede görülen toz taşınımından dolayı bu yağışların yer yer çamur şeklinde olması bekleniyor. Sıcaklık Gaziantep ve Diyarbakır’da 14, Şanlıurfa’da 16, Adıyaman’da 15 derece ölçülüyor.

{$ item.Title $}

{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}

{$ item.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Title $}

{$ photo.Metadata.Title $}

{$ photo.Metadata.Title $}

0%Ana Sayfaya Yönleniyorsunuz…

Demirören Tv Holding A.Ş. – CNN ™ CNN Inc. A WarnerMedia Company.
All Rights Reserved.

LG

MD

SM

XS