Konya sohbet sitesi

Konya sohbet sitesi

Konya sohbet sitesi makalesi bana geçmişi anımsattı. Aslında ben bu şehri pek sevmesemde tutucu insanların sevdiği şehir olduğunu biliyorum.
Ben şahsi olarak fazl tutucu bir yapıya sahip değilim. Sanıyorum ki bu yetişme ile alakalı. Benim ailemde tutucu değil bende öyle yetişmişim.
Genel olarak Konya chat yapanlardan da biliyorum. Bir süre üniversite sebebiyle ziyaret etmemden de kaynaklı bilgilere sahibim. Tutuculuklarına rağmen geçmiş kültüründe masada kadın oynatan ve en fazla alkolü tüketen şehrimiz.

Şaşırmayın bunlar istatisliklerde geçmiş dönemlerde kanıtlanmış, ağızdan dolma bilgiler değil.
Elbette bunların hic bir önemi yok. Kapalı kapılar ardında hangi şehirlerde neler oluyor bir bilseniz. Tarih yazmıyor ama birşeyleri öğrendikçe insandan tiksinir hal alıyoruz.
Fakat umutsuzluğa asla kapılmamak gerekir. Hangi sehir insanı olursa olsun. Beş parmağın bile beşi bir değildir. Her şehrin insanını aynı kefeye koymamak gerek diye düşünüyorum.

KONYA CHAT ODALARI


Uzun lafın kısas-ı ne duyduklarınıza aldanın. Nede okuduklarınıza hiç birsey bizzat insanları tanımak kadar doğru gerçekleri göstermez.
Örneğin: benim berbat giden evliliğim senin mükemmelin olabilir.
Ama bakın dostlukları ömürlük. Seneler oldu üniversite biteli. Hala samimi dostlarımla birlikte vakit gecirip ekmek yiyip, su içiyoruz.
Aslında önemli olan anlaşmak bir insanla anlaşa biliyor iseniz yeterli. Birbirinizi anlayınca her zorluk aşılıyor. Sizde mesafelere aldanmadan anlaşabileceğiniz insanlarla tanışabilirsiniz.
Bunu yapmak artık güç değil. Elinizde telefonunuz bir yanınızda çayınız bide koyu sohbet yanında hepsi burada.

Istediğin her anda her yerden internetin varsa işte o anlarda chat arkadaşı bir tuşla yanında. Artık nerede olduğunuz farketmeden istediğin her zaman bağlana bilirsin bu sohbet ağına.
Bilgisayar, tablet, telefon 7/24 online sohbet için hazır. 🙂

Şehirler arası chat ve uluslararası online sohbet hizmeti yanında oyun kanalları  ve radyo kanalıda size hizmet sunmakta. Hizmette eksik yok fakat sohbette size ısrar var. 🙂
 
O halde sende zaman kaybetmeden bağlan sohbete.
Elbette öncelikle bunun için adresimiz www.simasohbet.net sende bizimle burada sohbet et. Sizi bekliyoruz…
O halde şimdilik Hoşçakalın. 😉

Bir cevap yazın