Kübra Doğru Ünlü yazdı! Türkan ve Somer arasındaki hesaplaşma ekranlara damga vurdu!

  • Post author:
  • Post category:Haberler
Kübra Doğru Ünlü yazdı! Türkan ve Somer arasındaki hesaplaşma ekranlara damga vurdu!

RÜÇHAN’I KÖŞEYE SIKIŞTIRAN KASET ÖZER’İN ELİNDE!

Diğer taraftan Rüçhan, Özer’in Sevilay’la görüştüğünü öğrenince hırs yapmış ve Sevilay’ın eski kocası ile iş birliğine giderek Özer’i büyük bir tehlikeye atmıştı. Rüçhan’ın bu planını ortaya çıkaran görüntüler Dönüş’ün kamerasına kaydedilmişti. Özer’in eline geçen kaset Rüçhan’ı bitirecek olan bilgiyi ortaya çıkardı.

TÜRKAN’IN YENİ HAYATI!

Türkan, artık evliliği için mücadele edecek bir şeyi kalmadığına karar verdi ve bir işe başladı. Türkan yeni hayatını düzene koymaya çalışırken Somer de Türkan’la yeniden bir araya gelebilmenin yollarını aradı. Türkan’ın doktor kontrolüne gideceğini öğrenen Somer, Türkan’ı yalnız bırakmadı. Bebeğinin kalp atışlarını duyan Somer o an Türkan ile yeniden bir araya gelmeye karar verse de bunu belli etmedi.

MİNE YENİ PLANLAR PEŞİNDE!

Somer’in Türkan’a yaşattığı acılar bu bölümde de devam etti. Mine’nin vesile olduğu acıların birine daha tanıklık eden Türkan, Somer ile bir araya asla gelmemek üzere kesin karara vardı.

Somer Türkan ile ilişkisini yeniden kurabilme adına peşini bırakmadan gece gündüz onu kontrol etmeye devam etti.

SOMER TÜRKAN’IN EVİNE GİRDİ!

Bir gece evinin önünde aracında Türkan’ın penceresinden gelen ışık huzmesinin kendisini rahatsız etmesi üzerine harekete geçti. Evde hırsız olduğunu düşünen Somer Türkan’ın evine gizlice girdi. Gelen seslerden ötürü eve hırsız girdiğini düşünen Türkan eline aldığı soba küreği ile Somer’i yaraladı. Bunun üzerine Türkan’ın evinde bir süre geçiren Somer geçmişle yüzleşircesine Türkan ile sohbet etmeye başladı.

TÜRKAN; SOMER’İ KENDİ SÖZLERİYLE VURDU!

Türkan’ın yaşadıklarından ötürü aynı zamanda Somer’e olan aşkından ötürü durumu fazla uzatmayacağını düşündü. Ancak Somer’in bu beklentisi boşa çıktı. Türkan yılların öcünü çıkartırcasına Somer ile bir daha bir araya gelmeyeceğini net bir ifadeyle söyledi. Evlendikleri gece ettiği sözlerle Türkan’ın hayallerini yıkan Somer’den yine Somer’in cümleleriyle adeta yılların acısını çıkartan Türkan’ın dizinin son bölümüne damga vurdu.