Miraç kandili mesajları ve sözleri! Hem Cuma hem Kandil mesajı birlikte resimli! 2023 Miraç Kandili güncel resimli yazılı anlamlı dualı ayetli mesajları!

  • Post author:
  • Post category:Haberler

Miraç kandili mesajları ve sözleri! Hem Cuma hem Kandil mesajı birlikte resimli! 2023 Miraç Kandili güncel resimli yazılı anlamlı dualı ayetli mesajları! – Son Dakika Haberleri İnternet

Miraç kandili mesajları ve sözleri! Hem Cuma hem Kandil mesajı birlikte resimli! 2023 Miraç Kandili güncel resimli yazılı anlamlı dualı ayetli mesajları!

Resimli kandil mesajlarını haberimizde bulabilirsiniz. Kandil ve Cuma mesajları aynı metinde sorgulanıyor. Hem Cuma hem de Kandil mesajının aynı cümlede olan yazılar da merak ediliyor. Haberimizde birbirinden güzel Miraç Kandili mesajlarını resimli, anlamlı, dualı, ayetli Miraç Kandili mesajlarını bulabilirsiniz. 2023 yılının ikinci kandili, Miraç Kandili 17 Şubat 2023 Cuma akşamı idrak ediliyor. İslam dünyasında önemli günler arasında kandiller de yer alır. Geçen ay Regaip Kandili tebrik edilmişti. Üç ayların ikinci kandili Miraç Kandili olarak biliniyor ve Cuma günü eller semaya yükselecek. Birçok Müslüman bugüne özel dualar edip ibadetler gerçekleştiriyor. Bu özel günde yapılacaklar arasında sevdikleriniz tebrik edilmeli, Sevgili Peygamberimize bol bol salât ve selâm okunmalı. İşte 17 Şubat 2023 Cuma Miraç Kandili özel ayetli tebrik mesajları…

17 ŞUBAT 2023 MİRAÇ KANDİLİ MESAJLARI

Kandil Mesajları 1: Bu özel gecenin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretinize, sıcaklığı yuvanıza dolsun… Miraç kandiliniz mübarek olsun.

Kandil Mesajları 2: Ey rabbim bu gece şu sonsuz merhamet ve rahmet dünyasından bir damlada olsa nasiplenmeyi kısmet eyle…

Kandil Mesajları 3: Yeryüzündeki tüm hastaların şifa, hastalıkların son bulması ümidiyle dua edelim. Miraç Kandiliniz Mübarek olsun.

Kandil Mesajları 4: Bu yalan dünyanın cazibesine yenik düştük. Esiri olduk ama adını kalbimize yazdığımız kardeşlerimizi hiç mi hiç unutmadık. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Kandil Mesajları 5: Bu gece Yürekler tüm müslümanlar için atsın. Hep beraber ellerimizi semaya açıp dua edelim. Miraç Gecemiz Mübarek olsun.

Kandil Mesajları 6: Allah hikmetiyle bir kapıyı kapatırsa rahmetiyle diğer kapıyı açar. Miraç kandiliniz mübarek olsun.

Tesbih namazı nasıl kılınır? Miraç kandilinde Tespih namazı nedir? Tesbih namazı ne zaman, kaç rekat kılınır?

Tesbih namazı nasıl kılınır? Miraç kandilinde Tespih namazı nedir? Tesbih namazı ne zaman, kaç rekat kılınır?

Kandil Mesajları 7: Tüm Müslüman aleminin mübarek Miraç Kandili’ni kutluyorum… Bu hayırlı günde Allah ‘Barış, Huzur, Sağlık’ nasip etsin. Bugün ellerini semaya, gönlünü Mevla’ya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç, çünkü bugün miraç kandili, kandiliniz mübarek olsun.

Kandil Mesajları 8: Tüm İslam aleminin Miraç Kandili kutlu olsun.. Böyle mübarek bir günde tüm dualarımızın kabul olması dileğiyle.. Herkese hayırlı günler.

Miraç Kandili Mesajları 9: Kandil gönüllerin kardeşlikle çarpıştığı ellerin dualarda buluştuğu gündür. Bugünü hakkıyla geçirebilenlerden olmak duasıyla hayırlı kandiller.

Miraç Kandili Mesajları 10: İnsanı miraca götüren yol barıştan, sevgiden ve kardeşlikten geçer. Birlik ve beraberlik içinde Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Miraç Kandili Mesajları 11: Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, binbir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, Miraç kandilin mübarek olsun…

Miraç Kandili Mesajları 12: Güneş geçer gece gelir. Yaşam biter, ölüm gelir. Unutulduğunu sansa da insan, her önemli günde akla ilk yürekten sevilenler gelir. Yüzünde nur, aklında ilim, kalbinde Allah, La ilahe illallah. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Miraç Kandili Mesajları 13: Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun…Peygamber Efendimizin bu kutlu yolculuğu; sevgi, saygı, hoşgörü, sağduyu, iyi niyet, kalplere güzellik serpilen bir gün olması dileğiyle Miraç kandilimiz hayırlı olsun.

Miraç Kandili namazı kaç rekat? Miraç Kandili faziletleri! Yapılacak ibadetler, okunacak dualar! Diyanet Miraç kandili namazının niyeti ve kılınışı 2023

Miraç Kandili namazı kaç rekat? Miraç Kandili faziletleri! Yapılacak ibadetler, okunacak dualar! Diyanet Miraç kandili namazının niyeti ve kılınışı 2023

Miraç Kandili Mesajları 14: Miraç Kandili mesajları haberimizdde… Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kalbiniz nur dolsun, makamınız firdevs, dualarınız kabul olsun. Miraç kandiliniz kutlu olsun… Miraç Kandili mesajları devam ediyor… 

Miraç Kandili Mesajları 15: İlahi esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle… Kandilinizi en içten dileklerimle kutlarım.

Miraç Kandili Mesajları 16: Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun.. Kandiliniz mübarek olsun!

Miraç Kandili Mesajları 17: Sen ki; suskun gönüllerde saklı kalanları bilirsin, ne arzu ediyorsak en hayırlısını naip et bize Allah’ım… Hayırlı kandiller.

Miraç Kandili Mesajları 18: Af ve namazın müjdeleyicisi Miraç Kandili’miz mübarek olsun. Allah dualarımızı kabul etsin İnşaallah. Hayırlı kandiller.

Miraç Kandili Mesajları 19: Ey Rabbimiz! Unutur veya yanılırsak bizi sorumlu tutma. Ey Rabbimiz! Bize, bizden öncekilere yüklediğin gibi ağır yük yükleme. Ey Rabbimiz! Bize gücümüzün yetmediği şeyleri yükleme. Bizi affet, bizi bağışla ve bize acı. Sen bizim Mevlâmızsın. Kâfirler topluluğuna karşı bize yardım et. (Bakara, 2/286) Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Miraç Kandili Mesajları 20: Allah’ım! Recep ve Şaban’ı hakkımızda mübarek eyle, bize Ramazan’a ulaştır. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Miraç Kandili Mesajları 21: Peygamber Efendimiz buyurdular ki : “Hatırlayan güzelse, hatırlanan da güzeldir. Gül bahçesine giren ya gül olur, ya da gül kokar” manevi bollukların yaşandığı bir gece olması dileğiyle, kandiliniz mübarek olsun.

Miraç Kandili Mesajları 22: Ellerin duaya uzandığı, sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mübarek günde tüm dualarınız kabul olması dileğiyle iyi kandiller.

Miraç kandilinde Nafile namazı nedir, nasıl kılınır? Nafile namazı ne zaman, kaç rekat kılınır?

Miraç kandilinde Nafile namazı nedir, nasıl kılınır? Nafile namazı ne zaman, kaç rekat kılınır?

Miraç Kandili Mesajları 23: Allahım! Seçtiğin Peygamberinin hürmetine, bizi, anne ve babamızı Cehennem ateşinden koru. Bizi iyilerle beraber Cennete koy, Duâmızı kabul buyur. Âmin! Hayırlı Kandiller.

Miraç Kandili Mesajları 24: Ey gecenin sahibi.. Nasıl ki kudretinle geceyi gündüzle örtüyorsan; bizim de hatalarımızı, günahlarımızı rahmetinle ört. (Amin) Regaip Kandilimiz Mübarek Olsun.

Miraç Kandili Mesajları 25: ‘Ben, beni seven ümmetimi almadan cennete girmem’ diyen Sevgilinin (s.a.s.) ümmeti olmanın hakkını verebilmek duası ile… Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Miraç Kandili Mesajları 26: Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun.

Miraç Kandili Mesajları 27: Allah gönlünüzden geçen her duayı hakkınızda hayırlı ise kabul etsin… Amin! Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Miraç Kandili Mesajları 28: Bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Diyanet Miraç Kandili anlamı ve önemi nedir 2023? Miraç Kandili ne demek?

Diyanet Miraç Kandili anlamı ve önemi nedir 2023? Miraç Kandili ne demek?

Miraç Kandili Mesajları 29: Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım.. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak.. Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun? Bu gece beraat gecesi. Dua edelim.. Yürekler bir atsın bu gece, günahlarımız affolsun. İyi kandiller.

Miraç Kandili Mesajları 30: Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller…

En güzel Miraç kandili mesajları 31: Miraç Kandili Mesajları 31: Kim canı gönülden iman eder, kalbini her türlü günah, nifak ve bozgunculuktan temiz tutar, dili ile doğru ve tatlı konuşur, endişeye düşmeden haline razı olur, doğru ve güzel huylu olursa gerçekten mutluluğa erer. Kandiliniz Mübarek Olsun!

En güzel Miraç kandili mesajları 32: Tüm Müslüman aleminin mübarek Miraç Kandili’ni kutluyorum… Bu hayırlı günde Allah ‘Barış, Huzur, Sağlık’ nasip etsin.

En güzel Miraç kandili mesajları 33: Günler bize dostların güzelliği ile, geceler onların duaları ile mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamız sizlerin sevgisi. Kandiliniz mübarek olsun..

En güzel Miraç kandili mesajları 34: Allah’ım! Lütfundan bize rızk ver, bizi rızkından mahrum etme, bize verdiğin rızıkları bizim için bereketli yap, katında bulunan nimetlere rağbetimizi arttır ve bizi gönül zengini eyle. (İbn Ebi Şeybe, Dua, 42) Kandiliniz mübarek olsun.

Kandil gecesi En güzel tevbe istiğfar duası! İstiğfar Tövbe duası! Tövbe Namazı Nedir, Nasıl Kılınır? Tövbe (İstiğfar) Nasıl Edilir, Kaç Rekat Kılınır?

Kandil gecesi En güzel tevbe istiğfar duası! İstiğfar Tövbe duası! Tövbe Namazı Nedir, Nasıl Kılınır? Tövbe (İstiğfar) Nasıl Edilir, Kaç Rekat Kılınır?

En güzel Miraç kandili mesajları 35: Gül bahçesine girenler, gül olmasada gül gibi kokarlar. Kâinatın en güzel gülünün kokusu üzerinizde olsun bu gece kandiliniz mübarek olsun…

En güzel Miraç kandili mesajları 36: Miraç kandiliniz mübarek olsun. Allah sizi sevdiklerinizle beraber mutlu ve huzurlu bir hayat nasip etsin.

En güzel Miraç kandili mesajları 37: Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler baş ucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, kandilin mübarek olsun.

En güzel Miraç kandili mesajları 38: Alemlere rahmet olarak gönderilen Hz. Peygamberimizin miraca çıkmasıyla bize verilen müjdeye nail olan ümmetin Miraç Kandili mübarek olsun.

En güzel Miraç kandili mesajları 39: İslam’ın nurlu yüzü kalbine dolsun makamınız cennet, Hz. Muhammed (sas) komşunuz olsun günlerinize mutluluk, gönlünüze saadet dolsun. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

En güzel Miraç kandili mesajları 40: Miraç Kandiliniz mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

En güzel Miraç kandili mesajları 41: Kandilinizi en içten dileklerimle kutlarım. Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun.. Kandiliniz mübarek olsun!

En güzel Miraç kandili mesajları 42: Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.

En güzel Miraç kandili mesajları 43: Rabbim bizi özünden iman eden gözünden düşmeyen kullarından eylesin. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

En güzel Miraç kandili mesajları 44: Tüm İslam âleminin mübarek Miraç Kandili’ni kutluyor, bu gecenin hayır ve bereketiyle hepimizi iç huzura eriştirmesini Yüce Allahtan diliyorum… Güneşi yüreğinde gözleri ufuklarda muhabbet yolcuları arasında cennet hesabı yapmayan cennetlikler arasında olmanın duasıyla hayırlı kandiller.

En güzel Miraç kandili mesajları 45: Sen öyle bir insan ol ki akıllar dursun, sen ona buna değil Allah’a kulsun. Ziynetler içinde parlayan bir nursun, senin gibi bir dostun Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

En güzel Miraç kandili mesajları 46: Miraç Kandiliniz mübarek olsun; dualar müşterektir, duanızla gücümüze güç katmak ne güzel.. Allah kabul ve hayra vesile kılsın.

Miraç Kandili namazı kaç rekat, nasıl kılınır, okunacak dualar neler? Miraç Kandili namazı ne zaman kılınır?

Miraç Kandili namazı kaç rekat, nasıl kılınır, okunacak dualar neler? Miraç Kandili namazı ne zaman kılınır?

En güzel Miraç kandili mesajları 47: Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, şeytan senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki duaların kabul Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

En güzel Miraç kandili mesajları 48: Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak gibi yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların sizleri sırılsıklam etmesi dileğiyle… Kandiliniz mübarek olsun!

En güzel Miraç kandili mesajları 49: Sen ki; suskun gönüllerde saklı kalanları bilirsin, ne arzu ediyorsak en hayırlısını naip et bize Allah’ım… Hayırlı kandiller.

En güzel Miraç kandili mesajları 50: Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak gibi yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların sizleri sırılsıklam etmesi dileğiyle… Kandiliniz mübarek olsun!

En güzel Miraç kandili mesajları 51: Sen ki; suskun gönüllerde saklı kalanları bilirsin, ne arzu ediyorsak en hayırlısını naip et bize Allah’ım… Hayırlı kandiller.

Hem Cuma hem kandil mesajları 1: Deprem felaketini yaşadığımız bu günlerde hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Başımız sağolsun. Kandiliniz ve cumanız mübarek olsun.

 

Hem Cuma hem kandil mesajları 2: Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice kandiller. Hayırlı cumalar.

Hem Cuma hem kandil mesajları 3: Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin. Miraç kandiliniz ve cumanız mübarek olsun.

Hem Cuma hem kandil mesajları 4: Rabbim Sen affedicisin affetmesini seven ve bilensin. Sen bizleri mübarek Miraç kandili hatırına Affı Mağfiret eyle. Amin! Hayırlı Kandiller.

Hem Cuma hem kandil mesajları 5: Miraç kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

Hem Cuma hem kandil mesajları 6: Miraç; varoluşun gaye ve hikmetini anlayarak, kendisi, çevresi ve Rabbiyle barışık, huzur ve güven içinde bir hayatın; kan, gözyaşı, işgal, yoksulluk ve sefaletin olmadığı bir dünyanın inşası için çalışmaktır.

Hem Cuma hem kandil mesajları 7: Bu gece Miraç Gecesi. Dua edelim.. Yürekler bir atsın bu gece, günahlarımız affolsun. İyi kandiller.

Hem Cuma hem kandil mesajları 8: Bu gece, Kur’an-ı Kerimde; ” Kendisine ayetlerimizden bir kısmını gösterelim diye kulunu bir gece Mescidi Haramdan, çevresini bereketlendirdiğimiz Mescidi Aksa’ya götüren Allah’ın şanı ne yücedir. Hiç şüphesiz o, layıkıyla işitendir, hakkıyla bilendir.” şeklinde beyan edilmektedir. Hayırlı kandiller. Hayırlı cumalar.

Hem Cuma hem kandil mesajları 9: Miraç; ferdi, toplumu ve bütün insanlığı yücelten ve yükselten değerlerle buluşarak, zamanın önemini idrak ve sorumluluk bilinci ile her türlü kötülüklerden arınma ve ilahi emirlere teslimiyet göstererek, yüce mertebelere ulaşma azmini kuşanmaktır. İyi kandiller. Cumanız mübarek olsun.