Rüyada Bardak Kırılması Ne Anlama Gelir? Rüyada Bardak Kırmak Nasıl Yorumlanır?

  • Post author:
  • Post category:Haberler
Rüyada Bardak Kırılması Ne Anlama Gelir? Rüyada Bardak Kırmak Nasıl Yorumlanır?

Rüyada Bardak Kırılması Ne Anlama Gelir?

Rüyada bardak kırmak rüya sahibinin bir arkadaşıyla küslük yaşayacağına delalet etmektedir. Bu rüyanın işareti biriyle tartışmak ve bu tartışma sonucunda yenilmektir. Rüya yorumcuları rüyada bardak kırmayı kişinin zor bir işte başarılı olmaya çalışması şeklinde nitelendirmektedir.

Rüyada Bardak Kırmak Nasıl Yorumlanır?

Rüyada bardak kırmak yorumlamaları arasında kişinin sevdiği birisiyle kavga etmesi sonunda da barışması gelmektedir. Bu rüyayı gören kişinin kısa süreliğine sevdikleriyle arası açılabilir. Kısa süreliğine de olsa can sıkıcı bu dönem bir gerginliğin habercisidir.

Rüyada bardak kırmanın doğru yorumlanması için detaylara da bakılmalıdır. Örneğin bu bardak rüyada düşüp de mi kırılıyor, fırlatıp da mı kırılıyor ya da çatlayıp da mı kırılıyor tüm bu sorular detaylar arasındadır.

Rüyada Fırlatarak Bardak Kırmak

Rüyadaki bardak fırlatılarak kırılıyorsa rüya sahibinin uzun süredir gergin olduğuna ve sonunda da patlayacağına delalet etmektedir. Rüya sahibi içine attıklarını söyleyecektir.

Rüyada Düşerek Bardak Kırılması

Rüyada bardak düşerek kırılıyorsa kişinin özel hayatında bazı olumsuzluklar olacaktır. Rüya sahibinin kalbi kırılacak ve ayrılığa düşecektir.

Rüyada Çatlayarak Bardak Kırılması

Rüyada çatlayarak bardak kırılıyorsa rüya sahibi yanlış arkadaşlıklar içindedir demektir. Bu durumda rüya sahibinin hata yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada Bardak Kırdığını Görmek

Rüyada bardak kırmakla ilgili bazı önemli alimlerde tarihten günümüze yorumlamalar yapmıştır. Örneğin Molla Cami alimi bu rüyayı sevgiliye işaret ederek yorumlamıştır. Alim rüya sahibin büyük bir para elde edeceğini ve sevgilisinden çok fazla ilgi göreceğini söylemiştir.

Bir diğer alim olan Nablusi ise rüyada bardak kırmayı kişinin sevgilisinden fazla muhabbet göreceği şeklinde yorumlamıştır. Görüldüğü gibi bu iki alimin rüyada bardak kırmakla ilgili yorumlamaları hemen hemen aynıdır. Genel anlamda bu rüya sevilen kişiyle küslük arkasından barışmak ya da sevilen kişiden ilgi görmek şeklindedir.