Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, elendi mi? Aleyna Çalışkan'ın boyu ve nereli olduğu merak edildi!

  • Post author:
  • Post category:Haberler
Survivor Aleyna Çalışkan kimdir, elendi mi? Aleyna Çalışkan'ın boyu ve nereli olduğu merak edildi!

Aleyna Çalışkan, yedek yarışmacılar arasından Gönüllüler takımına dahil olmuştur. Kısa sürede sevilen Aleyna Çalışkan, vücut geliştirmede derece sahibi. Survivor takipçileri Survivor Aleyna Çalışkan kim sorusuna yanıt arıyor.  İşte Aleyna Çalışkan evli mi, kaç yaşında? sorularının yanıtları…

Survivor’da 1 Haziran 2021 akşamı eleme gecesi heyecanı yaşandı. Birçok izleyici yarışmadan Aleyna Çalışkan’ın elenip elenmediğini merak ediyor. Aleyna Çalışkan bu hafta eleme potasındaydı ve adadan elenen isim oldu. 

Aleyna Çalışkan kimdir?

Survivor Gönüllüler takımında yer alan Aleyna Çalışkan, 15 Temmuz 1998 yılında dünyaya geldi. Üniversite öğrencisi olan Aleyna 1.67 boyunda ve 53 kilodur. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde okuyan Aleyna Çalışkan, 12 yaşından beri sporla ilgileniyor. Voleybol, badminton, karate ve boks sporlarına da ilgisi olan Aleyna Çalışkan düzgün fiziğiyle dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. Profesyonel olarak vücut geliştirme ve fitness da Türkiye şampiyonu olan Aleyna’nın kişisel hobileri arasında dans etmekte yer alıyor. Zumba ve tango danslarına karşı ilgisi olan Aleyna Çalışkan bir yandan da pilates eğitmenliği yapıyor.