TEK PART! Kızılcık Şerbeti 20. bölüm izle tek parça! Kızılcık Şerbeti son bölüm full izle! KIZILCIK ŞERBETİ FULL İZLE!

  • Post author:
  • Post category:Haberler
TEK PART! Kızılcık Şerbeti 20. bölüm izle tek parça! Kızılcık Şerbeti son bölüm full izle! KIZILCIK ŞERBETİ FULL İZLE!

Kızılcık Şerbeti son bölüm full izle linkleri haberimizde… Kızılcık Şerbeti 20. bölüm kesintisiz izle bilgileri yayınlandı. Kızılcık Şerbeti dizsinin 20. bölümü SHOW TV ekranlarında izleyiciyle buluştu. Sevilen dizinin yayınlanan son bölümünde; Konuyu önce Kıvılcım’a açar ama içi yine rahat etmez ve Abdullah’a giderek duyduğu rahatsızlığı anlatarak onu uyarır. Nursema, Alev’in evinde saklanmaya devam ederken, İbrahim’in ailesi Pembelere hala balayındalar diyerek zaman kazanmaya çalışıyorlardır. İşte Kızılcık Şerbeti 20. bölüm full izle linkleri…

Kızılcık Şerbeti 20. bölüm izle

Yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacak.

Bölüm özeti şu şekildedir: Nilay tesadüfen yolda İbrahim’i görür ancak kimseyi buna inandıramaz. Ömer ve Kıvılcım birlikteliklerini doyasıya yaşıyor olsalar da, dünyaları arasındaki fark Kıvılcım’ı git gide daha fazla rahatsız etmekte, konuyu Ömer’e açtığında aldığı cevaplar da onu rahatlatmaya yetmemektedir.


Kendini toparlayan Nursema, herkesle yüzleşmek ve hesap sormak için her şeyi kabullenmiş gibi görünerek kocasının evine döner. Ve büyük bombayı kendi ailesini de çağırdığı bir yemekte patlatır.