The Wolf Among Us tekrar ertelendi

  • Post author:
  • Post category:Haberler
The Wolf Among Us tekrar ertelendi

Yeni Telltale CEO’su Jamie Ottilie, IGN ile yaptığı bir röportajda ekibin Unreal Engine 4’ten 5’e geçmesi için zamana ihtiyacı olduğunu söylüyor. 2023 yılı için oyun ne yazık ki yetişemeyecek. CEO, IGN’e “Oyun yapmak zor ve doğru olmaları için zamana ihtiyaçları var” dedi. “Ve hazır olmayan bir şeyi göndermenin hiçbirimize bir faydası olmaz.” ifadelerini ekledi.

The Wolf Among Us ilk olarak Aralık 2019’da duyurulmuştu ve pandemiyle ilgili bariz nedenlerden dolayı oyunun geliştirmesi Telltale’in başlangıçta tahmin ettiğinden daha yavaş oldu. Şirketin The Expanse uyarlaması bu yılın sonlarında geliyor ve birçok yönden tatmin edici olması bekleniyor.

Aramızdaki Kurt’un devamını görmek için ne kadar istekli olsak da, Telltale’in şirket içinde değiştireceği şeyler var bu sebeple önce bunlara odaklanılması gerekiyor. Oyun severleri üzen bu gelişme yeni açıklandı. Ancak gecikme yüzünden çok daha başarılı bir oyuna erişeceğimizi söylemek de mümkün denebilir. Bu sebeple daha fazla detay bu yıl içinde açıklanmaya da başlayacaktır diyebiliriz.