Akrep Erkeği Koç Kadını Burç Uyumu… Koç Kadını İle Akrep Erkeği Nasıl Anlaşır?

  • Post author:
  • Post category:Haberler
Akrep Erkeği Koç Kadını Burç Uyumu... Koç Kadını İle Akrep Erkeği Nasıl Anlaşır?

Akrep Erkeği Koç Kadını Burç Uyumu…

Ateş elementinin burcu olan koç burcu su elementinden olan akrep erkeği ile bir araya geldiğinde değişken bir durum ortaya çıkar. İkili iyi anlaşabileceği gibi eğer aralarında bir ego savaşı ortaya çıkarsa çatışmalar yaşayabilirler. Akrep erkeği ile koç kadını birbirine hem çok benzer hem de birbirinden oldukça farklıdır. Birinin iç dünyası diğer kişinin dış dünyasına yansıyacağı için bu durum ya tamamlayıcı olur ya da rahatsız edici bir durum olur.

Koç Kadını İle Akrep Erkeği Nasıl Anlaşır?

Koç kadını ile akrep erkeği arasındaki aşk biraz çatışmalı olur. Uzun süreli bir ilişki olması için ilişkide çok fazla fedakarlık yapılması gerekebilir. İlişkinin devam edebilmesi için her iki tarafın da egolarını bir kenara bırakmaları ve üstünlük kurmaya çalışmaktan da vazgeçmeleri gerekir.

Eğer birbirlerinin isteklerini saygı duyar ve birbirlerini anlamaya çalışırlarsa güzel bir ilişki yaşarlar. Cinsel hayatları çok uyumlu olan bu çiftin en iyi anlaştığı alan cinsel hayatlarıdır. Bu ikili bir araya geldiğinde tutku ve arzu ortaya çıkar. Her ikisi de cinselliğe önem verdiğinden birbirleri için biçilmiş kaftan olurlar.

Akrep Erkeği Nasıldır?

Akrep erkekleri kimi zaman kararsız ve umutsuz olsalar da hayatlarının genelinde arzulu, duyarlı ve duygusallardır. Zevkine çok düşkün olan akrep erkeği kaliteli olan her şeyi çok severler. Cinselliğe ve alkollü içeceklere zaafı olan akrep erkeklerini baştan çıkarmak kolaydır. Eleştirel bir yapıya sahip olmasından dolayı çevresindekileri sürekli eleştirir ve bazen onları kıracak boyutta söylemlerde bulunabilir.

Akrep erkeği maddiyata ve kendine yetebilmeye önem vermektedir. Bu nedenle genelde akrep erkekleri küçük yaşta çalışmaya ve kendi parasını kazanmaya başlar. Spor yapmayı sever ve dış görünüşe önem verir. Sahiplenici bir yapısı olduğu için ilişkilerinde kıskanç olduğu söylenebilir. İçgüdüleri kuvvetli olduğu için sezgilerini dinler ve genellikle içinden gelen her şeyi yapmaya çalışır.

Koç Kadını Nasıldır?

Koç kadınının ortak özellikleri arasında kıskanç ve inatçı olması bulunmaktadır. Akıllı olmasının yanı sıra entelektüel bir yapısı vardır ve hemen hemen her şeye de elleri yatkındır. İnatçı olmaları bazen yakınındaki kişiler için sorun yaratsa da bu huylarını çok fazla törpüleyemezler. Koç kadınının olumsuz özelliklerinden biri de sinirli ve ani çıkışları olmasıdır.

Yardım etmeyi ve huzurlu olmayı çok sevse de sevmediği insanlara karşı içlerinde hiçbir merhamet beslemezler. Arkadaş canlısı ve neşeli olmaları ile bilinen koç kadınları esprileri ile girdikleri her ortamın neşesi olurlar. Koç kadınının derdini genelde kimse bilmez çünkü sıkıntıları ile ilgili herhangi bir şey anlatmaz.