Alevi sohbet odaları

Alevi sohbet odaları
Alevi sohbet odaları ile öncelikle alevi nedir açıklamak istiyorum. İslam dinimizin 4. Halifesi Hz. Ali’yi diğer halifelerimizden ayrı tutan üstün gören bir mezheptir. Günlük ibadet yerleri cemevleridir. Belirli zamanlarda oruç tutarlar. Örneğin, Muharrem ayında 12 gün. Gibi…
Bilinen kaynaklarca Alevîlik, Tanrı korkusu yerine sevgisini var eder.  Kur’an-ı Kerîm’in şekli yerine özünü benimseyen, amacı ise ruhsal olgunlaşma olan bir tasavvuf yoludur.
Hz Ali’nin soyundan gelen demektir alevi.
4 büyük mezhep var. Hanefi mezhebi, Şafii mezhebi, Maliki mezhebi ve Hanbelî mezhebi.
Alevide bu mezhebler gibi. Biz hemen hemen her makalemizde söylüyoruz. Din, dil, ırk, mezheb ayırmıyoruz diye.
Sizlerde hiç farketmez hangi dine yada mezhebe mensup olursanız olun. Sohbet muhabbet isteyin kâfi.
Sizler için huzur ve güven dolu bir ortam hazırladık.  Siz sevgili kullanıcılarımızın istek ve önerileri doğrultusunda. Sohbetin yanında djler eşliğinde radyo keyfi. Isteginize bağlı karşılıklı yarışabileceğiniz oyun kanalları hepsi ama hepsi burada simasohbette.
Sevgili kullanıcılar ne olursanız olun burada asla kültür erozyonuna mâruz kalmayacak ve asla moralinizi bozmayacaksınız. Hatta öyle bir sohbet saracak ki asla çıkmak istemeyeceksiniz.

ALEVİ CHAT SİTELERİ
Mevlana hazretlerininde dediği gibi ne olursanız olun gene gelin. Dininiz, diliniz, mezhebiniz hiç önemi yok. Kalplerimiz bir olsun kâfi.
Yabancılarla tanışıp çevrenizi  genişletmek istemiyormusunuz? Aradığınız bu imkanı sizlere kolay bir şekilde sunuyoruz.
Asırlardır kanıtlanmışki para ve güç mutluluk getirmiyor.
Ulaşılabilir hedefler asıl mutluluk sebebi. Burada sizinde ulaşabilir bir hedefiniz illaki olacak. Mutluluğa giden yola sizde simasohbet ile adım atın.
Hemde herşeye bir ücret talep edilirken. Burada hersey sizin için ücretsiz. Sohbet etmek, oyun oynamak yada radyo dinlemek hepsi ama hepsi tamamen ücretsiz.
Kullanımı kolay. Ergonomik arayüzü sayesinde istediğiniz gibi giriş yapabilme imkanı. İster telefon kullan, ister tablet, istersen bilgisayar.
Hepsi için bir tasarım illaki var.
Gece gündüz günün  24 saati boyunca bağlanabilir ve istediğiniz her anda çıkabilirsiniz.
Tamamen size kalmış çıkmak, kalmak yada girmek.

ALEVİLERLE SOHBET YERİ
Sizde hiç bir çekince yaşamadan alevilerle sohbet edebilirsiniz. Hatta arkadaşlarınızı buraya davet edebilirsiniz ki onlarda daha çok insanla tanışıp kaynaşsın.
Sevgi, saygının ön planda olduğu adresimiz her kitleyi ağırlamak için davet ediyor.
O haldr şimdi davete icabet zamanı hemen telefon, tablet yada bilgisayar webinize www.simasohbet.net yazın istediğiniz her anda kolayca bağlanın.
Bugünlük hoşçakalın…

Bir yanıt yazın