Kürt chat siteleri

Kürt chat siteleri
Kürt chat siteleri aramasıyla aramıza katılan herkese merhaba. Bizler kürt, türk ayrımı asla yapmıyoruz. Her defasında dile getiriyoruz. Dinimizce dil, din, ırk ayrımı asla yoktur.
İşte bu yüzden kürt olan arkadaşlarımız da nihayetinde Türk. Türk sohbet eden olarak nasıl ayrımda bulunuruz.
Sizlerde ayrım yok diyorsanız insan seçmiyorsanız yeni insanlarla farklı kültürleri tanımak istiyorsanız girmeniz gereken yer simasohbet.net sende burada yeni insanlar keşfet.

KÜRT SOHBET ODASI
Çeşit çeşit kültürle yetişmiş binlerce insan. Birbirine merhaba hoş geldin diyerek yeni dostluklara temel atıyor.
Anlayışla, hoşgörü ile muhabbete devam ediyor. Bazısı mobil sohbet chat apletimizi kullanıyor. Bazıları mirc sohbet edasıyla geçmişi yad ediyor.
Renkler ve zevkler tartışılmaz sürekli hatırlatıyoruz.
İnsanlar kendilerine iyi gelecek insanları arıyorlar. Kim olduğu ne olduğu önemsiz. Ya aynı duyguları paylaşıyor olmak, yada benzer duyguları yaşamış olmak gerekiyor karşılıklı anlamak için.
Bazen onlarca insan vardır etrafında ama kimseye tek kelime etmeden kalabalık içinde yalnızlık çekeriz.
Tamda o anlarda ihtiyacımız var yeni insanlara. O aradığımız yeni insanlar simasohbet icinde bekliyor seni nede olsa. Zamanı boşa harcamadan tanış sende yeni dostlarınla.

KÜRTLERLE CHAT SİTELERİ

Bazen ruh eşinizi bulursunuz. Sizin gibi sakin, yada kanı hızlı akan birileri. Bazen ben gerçekten bu ailenin çocuğumuyum dediğimiz zamanlarda. Aaa aynı ben dediğiniz insanlar çıkar burada karşınıza.

Ben küçükken bana şaka yapardılar seni biz çöpten aldik diye. Aslında inanmazdım ama acaba mı dedim zamanlar oldu hayatımda. Gercekten evlatlık olabilirmiyim dedim zamanlar.
Fakat simdi görüyorum ki ben bu ananın, babanın evladıyım.
Fakat bazen gercekten bu çelişkiye düşüp kendini yalnız hisseden arkadaşlar oluyor aramızda.

Yalnızlığını burada benimle teskin ediyor. Anlatıyor derdini. Belkilerini paylaşıyor bizimle. Bizde düşüncelerimizi paylaşıyoruz. Sizde ne olursanız olun. Bizde kürt, Türk, alevi, sünnî diye ayrım yok.
Kimsenin ne olduğuyla yani mezhebiyle ilgilenmiyoruz.
Sunucumuza gelen sohbet edenin kendisiyle ilgiliyiz direk.
Sizde insan secmiyorsanız hemen www.simasohbet.net adresine gelin. Yeni insanlarla yeni kültürler ile tanışın ve kaynaşın. Mutluluk bulaşıcıdır sizde mutlu olun. Bugünlük hoşçakalın.

This Post Has One Comment

Bir yanıt yazın