El Clasico hangi kanalda? Barcelona Real Madrid maçı ne zaman, saat kaçta, şifresiz mi?

  • Post author:
  • Post category:Haberler

El Clasico hangi kanalda? Barcelona Real Madrid maçı ne zaman, saat kaçta, şifresiz mi? – Futbol Haberleri

El Clasico hangi kanalda? Barcelona Real Madrid maçı ne zaman, saat kaçta, şifresiz mi?

La Liga’da tüm dünyadan futbolseverlerin heyecanla bekledikleri müsabaka oynanacak. Bir yanda lider ve ev sahibi Barcelona, diğer yanda şampiyonluk umutlarını devam ettirmek isteyen konuk takım Real Madrid. Karşılaşma öncesi lider Barça’nın 65 puanı bulunurken konuk ekip Real Madrid’in 56 puanı var. Yani Barça kendi evinde kazanırsa en yakın rakibiyle arasındaki puan farkını 12’ye yükseltecek bu da Barça’ya tam 4 maçlık bir avantaj sağlayacak. Eğer Real Madrid galip gelirse aradaki puan farkını 6’ya indirecek ve şampiyonluk yarışına daha kuvvetli bir şekilde ortak olacak.

EL CLASİCO HANGİ KANALDA, ŞİFRESİZ Mİ?

Futbolseverlerin heyecanla bekledikleri müsabaka S Sport ekranlarından yayınlanacak. Mücadele S Sport üyelerine açık, diğer kullanıcılara şifreli olacak.

BARCELONA REAL MADRİD MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

19 Mart 2023 Pazar günü oynanacak olan mücadele TSİ saat 23.00’te başlayacak. Camp Nou’daki maçta hakem Ricardo De Burgos Bengoechea düdük çalacak.

EL CLASİCO NEDİR?

“El Clásico”, İspanya’nın en büyük iki futbol kulübü olan FC Barcelona ve Real Madrid arasında oynanan futbol maçına verilen isimdir. İki takım arasındaki rekabet, sporun en büyüklerinden biri olarak kabul ediliyor ve 20. yüzyılın başlarına kadar uzanıyor.

Galatasaray'dan MHK ve Lale Orta açıklaması!

Galatasaray’dan MHK ve Lale Orta açıklaması!