Hava Durumu (07-03-2023)

  • Post author:
  • Post category:Haberler

Son Dakika – Hava Durumu (07-03-2023) – Meteoroloji uyardı! Bugün hava nasıl olacak?

Hava Durumu (07-03-2023)

Marmara Bölgesinde hava bulutlu ve yer yer sağanak yağışlı. Sıcaklık bölgede en yüksek 16-17 derecelerde ölçülüyor. Önümüzdeki günlerde gökyüzü durumunu koruyor ancak sıcaklıklar yükseliyor.

Ege Bölgesinin geneli sağanak yağışlı. Sıcaklık bölgede 10 ile 15 derece arasında ölçülüyor. İzmir dolaylarında 15 derecenin de üzerine çıkıyor.

Akdeniz Bölgesinde bulutlu ve yağışlı bir hava var. Adana, Hatay ve Osmaniye’de sağanak yağışlar etkili oluyor. Sıcaklık bölgede genellikle 15 ile 20 derece arasında ölçülüyor. Çarşamba ve Perşembe günü de benzer bir hava durumu bekleniyor.

İç Anadolu Bölgesinde gökyüzü parçalı ve çok bulutlu. Sıcaklık Ankara ve Sivas’ta 13, Eskişehir’de 14, Kayseri’de 15 derece ölçülüyor.

Karadeniz Bölgesinin batı kentleri sağanak yağışlı, bölgenin kalanı ise parçalı ve çok bulutlu bir gökyüzüne sahip. Sıcaklık bölgede 10 ile 15 derece arasında ölçülüyor. Çarşamba günü yer yer 15 derecenin üzerine çıkıyor.

Doğu Anadolu Bölgesinin kuzey ve güney kesimlerinde bulutlu ve yağışlı bir hava görülüyor. Batı kentlerde ise gökyüzü parçalı bulutlu. Sıcaklık Malatya ve Elazığ’da en yüksek 14 derece ölçülüyor.

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde hava parçalı ve çok bulutlu. Sıcaklık Gaziantep ve Diyarbakır’da 18, Şanlıurfa’da 19, Adıyaman’da 17 derece ölçülüyor.

{$ item.Title $}

{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}

{$ item.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Title $}

{$ photo.Metadata.Title $}

{$ photo.Metadata.Title $}

0%Ana Sayfaya Yönleniyorsunuz…

Demirören Tv Holding A.Ş. – CNN ™ CNN Inc. A WarnerMedia Company.
All Rights Reserved.

LG

MD

SM

XS