Veda Mektubu 1. bölüm izle tek parça! Veda Mektubu ilk bölüm izle full! Veda Mektubu son bölümünde yaşananlar…

  • Post author:
  • Post category:Haberler

Veda Mektubu 1. bölüm izle tek parça! Veda Mektubu ilk bölüm izle full! Veda Mektubu son bölümünde yaşananlar… – Son Dakika Magazin Haberleri

Veda Mektubu 1. bölüm izle tek parça! Veda Mektubu ilk bölüm izle full! Veda Mektubu son bölümünde yaşananlar...

Kanal D’de yayınlanan Veda Mektubu dizisinin 1. bölümü izleyiciyle buluştu. Göz dolduran kadrosu ve yaşanmış bir hikâyeye dayanan konusu ile ilgi uyandıran dizinin birinci bölüm full izle bilgileri yayınlandı. İşte Kanal D’nin yeni dizisi Veda Mektubu’nun 1. bölümünde yaşananlar… 

Veda Mektubu 1. bölüm izle

Alanur (Nurgül Yeşilçay) gençliğinin en deli, en hesapsız çağında, kariyerini değil aşkını seçer.  Ailesini, babasını karşısına almak pahasına aşkının arkasında durur. Ziya ise (Selim Bayraktar) onu hiç̧ beklemediği bir anda terk ederek Alanur’un kalbini buza çevirir. Alanur kalbini, hayallerini geçmişine gömerek babasının istediği evliliğe razı olur. Bu evlilik Alanur’a iki kız evlat verir.

İlk kızı Beste’de kendi deli gençliğini bulamayan Alanur, bütün umutlarını ikinci kızı Aslı’ya (Rabia Soytürk) yükler. Zamanında kendisinin yapamadığı seçimleri Aslı yapacak, Alanur’un kariyerinde çıkamadığı yerlere Aslı çıkacaktır. Aslı Fransa’nın önemli üniversitelerinden birine kabul alması Alanur için büyük bir gurur kaynağıdır.

Veda Mektubu oyuncularının isimleri! Veda Mektubu dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Veda Mektubu oyuncu kadrosu

Veda Mektubu oyuncularının isimleri! Veda Mektubu dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Veda Mektubu oyuncu kadrosu

Alanur Aslı sayesinde sanki hayatını temize çekecektir.Beklenmedik bir şekilde Alanur’u terk eden Ziya ise ona genç kızlığından beri âşık olan Seher (Bennu Yıldırımlar) ile evlenmiştir.

Seher’e göre bambaşka bir kültürde yetişmiş Alanur değil Ziya için en doğru insan kendisidir. Seher, Ziya ile evlenmeyi başarsa da kalbini asla fethedemez. Bu nedenle kalbi kırık bir kadındır. Seher’in hayatını temize çekecek olan ise Mehmet’tir. Bu yüzden gelinini bile kendisi seçer.

 
 Kardeş̧ gibi bildiği Nevzat’ın kızı Hatice tam da onun istediği gibi bir gelindir. Mehmet Hatice’yi severse sanki kendisi evliliğinde kabul görecektir. Bütün meşgalesi bu düğünü planlamaktır. Mehmet, Seher’in zaman içinde yavaş yavaş işlediği bilinçle aşka inanmamaktadır. Hayat biz neye inanırsak onu doğrular.

Mehmet’in hayatına giren kızlar da Mehmet’in aşka inancını öldürecek şekilde hayal kırıklıkları yaşatır. Aşka inanamaz evlilik kalple değil, mantıkla alınacak bir karardır. Aslı, hayat dolu bir kızdır. Ablasının aksine yönetilemez, asi, kendi hayatını kurmayı isteyen bir yapıdadır. Bu nedenle Alanur’a gençliğini hatırlatır. Alanur’la uğraşmamak için Fransa hayalinin peşinde koşsa da aslında gitmeyi hiç istememektedir. Aslında gönlünde yatan aslan, Fransa’da hukuk okumak değil, dansçı olmaktır.

Bir kazada Mehmet ve Aslı’nın yolları kesişir. İkilinin henüz bilmediğiyse hayatın onlar için planıdır; Mehmet ve Aslı’nın hikayesi onlarla başlamamıştır.